חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו להזמין! חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו לפני שיגמר...
איך לחיות בשלום עם עדשות מגע?

5 טיפים לטיפול נכון בעדשות מגע כתיבת תגובה

לא מעט אנשים בארץ ובחו”ל מקפידים על הרכבת עדשות מגע יומיות. אומנם לא מעט אנשים בוחרים להרכיב משקפיים או אפילו לעבור ניתוח להסרת משקפיים, אך רבים אחרים מעדיפים להרכיב עדשות מגע.

עם זאת, חשוב לזכור כי רוב האנשים אינם יודעים כיצד לטפל נכון בעדשות המגע שלהם. למעשה, סקר שנעשה בנושא מצא כי רק 2% מהאוכלוסייה המרכיבה עדשות מגע, יודעת כיצד לטפל בהם בצורה הנכונה ביותר.

חשוב להבין כי ללא טיפול מתאים, העדשות עלולות להוביל לזיהומי עיניים ואף לנזק בלתי הפיך.

אנו בחברת iOptix נשמח לספק לכם מבחר רחב של עדשות מגע איכותיות ומקצועיות, לצד יחס אישי ואדיב והסבר מדויק אודות צורת הטיפול המתאימה ביותר לעדשות המגע החדשות שלכם.

טיפים לטיפול נכון בעדשות מגע – לגזור ולשמור!

קודם כל, חשוב להקפיד על זמני ההרכבה המתאימים לסוג עדשות המגע שאתם מרכיבים, מאחר ולכל סוג יש את זמני ההרכבה שלו. חשוב לא לעבור את זמן ההרכבה המומלץ, על מנת להימנע מדלקות עיניים מיותרות.

כדאי לזכור כי ניתן למצוא היום בשוק עדשות מגע חודשיות, שבועיות או יומיות ולכן חשוב לתת על כך את הדעת ולא לנסות למשוך את זמן ההרכבה מעבר להמלצת היצרן. יש להבין כי מעבר לזמן המומלץ העדשות עלולות לאבד מתקינותן, דבר העלול להוביל לנזקים רציניים לעיניים שלכם.

מעבר לכך, כדאי לזכור כי העדשות חייבות להתאים באופן מושלם ללקות הראיה שלכם, לכן בטרם הרכבת העדשות מומלץ לעבור בדיקת ראיה מקיפה.

מעבר לכך, חשוב לזכור כי העדשות חייבות להתאים לאורח החיים שלכם, לכן מומלץ להיעזר באיש מקצוע על מנת לבחור את סוג עדשות המגיע האידיאליות ביותר עבורכם.

טיפול נכון בעדשות מגע – מה מעולם לא סיפרו לכם?

הטיפ החשוב ביותר שיש להקפיד עליו, הוא הצורך לשמור על היגיינה בזמן הטיפול בעדשות המגע. חשוב להקפיד על שטיפת הידיים לפני המגע בעדשה, על מנת למנוע זיהומים מיותרים.

כמו כן, לא מומלץ להרכיב עדשות מגע במידה והעיניים מגורות, מאחר והדבר עלול להעיד על תחילתה של דלקת.

כדאי להקפיד על ניקוי העדשות עצמן באמצעות שימוש בתמיסה מתאימה לאחר כל שימוש ויש להימנע משימוש במי ברז או בכל אמצעי חיטוי אחר.

כמו כן, מומלץ להרכיב את העדשות לפני שמתחילים להתאפר, ואף להימנע מאיפור בחלק הפנימי של העין, על מנת למנוע גירוי של העיניים והיווצרות של דלקת.

חשוב להסיר את העדשות לפני שמתחילים להסיר את האיפור, על מנת למנוע זיהום אפשרי של העדשות.

טיפ חשוב נוסף הוא להימנע מכניסה למים עם העדשות, מאחר והן רגישות למלח או לכלור המצויים במים.

אנו בחברת iOptix נשמח לספק לכם עדשות מגע ברמה הגבוהה ביותר, לצד טיפים לשימוש נכון. לפרטים נוספים על טיפול נכון בעדשות מגע ורכישתן, צרו קשר.

כתבות, מדריכים ומידע בנוגע לעדשות מסויימות וכן תכנים שונים המופיעים באתר מכילים מידע כללי בלבד ואינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא או אופטומטריסט. כל מידע רפואי המופיע באתר iOptix משמש לידע כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. המידע באתר לא מותאם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם לכן חובה להקפיד להציג בפני האופטומטריסט ואנשי המקצוע כל שאלה, ספק או התלבטות בנוגע לשימוש בעדשות מגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

סגור

תפריט נגישות