חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו להזמין! חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו לפני שיגמר...
עדשות מגע צבעוניות - לא רק בשביל הסטייל

האם עדשות מגע צבעוניות עלולות להזיק לראייה שלכם? כתיבת תגובה

אנשים רבים היו שמחים לשנות את צבע העיניים שלהם, מאחר ורבים היו מעוניינים להתאים את צבע העיניים לצבע הבגדים או האיפור.

כולנו חלמנו בילדות על עיניים כחולות, ירוקות או אפילו כתומות, שיגרמו לכל הסובבים לפעור את עיניהם בתדהמה.

החדשות הטובות הן שהיום כל אחד יכול לשנות את צבע העיניים שלו לגוון הרצוי, מאחר וניתן לבחור מבין מבחר עצום של עדשות צבעוניות שונות.

חלק מעדשות המגע נועדו לחזק את צבע העיניים הטבעי, לכן אדם בעל גוון עיניים כחלחל יכול לחזק את הפיגמנט הכחול באמצעות שימוש בעדשות צבעוניות בגוון הכחול.

לעומת זאת, מי שמעוניין בעיניים בצבע זהב, וורוד זוהר או שחור, יכול לבחור את העדשות המתאימות, שיהוו תוספת נפלאה לכל מסיבה ולכל תחפושת. אך על מנת לשמור על בריאות העיניים שלכם, יש צורך להקפיד על עדשות איכותיות, המגיעות מספקים מוכרים וידועים.

כמו כן, חשוב להקפיד על היגיינה וכמובן להשתמש בעדשות לפי הוראות השימוש.


עדשות מגע צבעוניות – האם הן עלולות להזיק לעיניים שלכם?

עדשות המגע הצבעוניות מכילות שכבה דקה של צבע, המאפשרת החלפה של צבע העיניים או שינוי של צורת האישון.

עדשות אלו אינן מכילות חומרים שיפגעו בעיניים שלכם והן אינן מסוכנות לשימוש, בתנאי שמקפידים על שימוש בטיחותי ונכון.

עדשות מגע צבעוניות אינן שונות מעדשות מגע רגילות מבחינת אופן הפעולה שלהן, לכן עדשות אלו אינן מסכנות את העיניים או את הראייה שלכם יותר מעדשות רגילות.

מי שיקפיד על היגיינה ויימנע מלגעת בעדשות בידיים מלוכלכות, יוכל להבטיח לעצמו שימוש בטוח ונטול סיכונים.

יש להקפיד על חיטוי של עדשות רב פעמיות וכמובן להימנע משימוש בעדשות המגע לתקופה ארוכה מהמותר.

החוכמה היא להקפיד על רכישת העדשות ממותג מקצועי ומוכר, שיוכל להבטיח לכם עדשות מגע העשויות מחומרי גלם איכותיים, השומרים על בריאות העיניים שלכם.


עדשות מגע צבעוניות – כיצד תבטיחו לעצמכם שימוש בטוח?

קודם כל, יש להתאים את השימוש בעדשות המגע הצבעוניות בהתאם לסוג העדשה. עדשות מגע חודשיות יוכלו לשמש אתכם לכל אורך החודש, בעוד שעדשות יומיות יש לזרוק בסיום השימוש.

שימוש חוזר בעדשות מגע יומיות עלול להוביל לזיהום בעין ואף להתפתחות של מחלות עיניים, שעלולות לפגוע בראייה שלכם. חשוב להקפיד על חיטוי העדשות הרב פעמיות באמצעות חומר ייעודי למשך הלילה, על מנת למנוע הצטברות של חיידקים.

כמו כן, יש להימנע משטיפת עדשות המגע במים או משימוש בעדשות המכילות שריטות או פגמים שונים.


אנו באייאופטיקס (iOptix) נשמח לספק לכם מגוון רחב של עדשות מגע צבעוניות, שיאפשרו לכם ליהנות מגוון העיניים המועדף עליכם. כל עדשות המגע שלנו מגיעות מהמותגים המובילים ביותר, דבר שמבטיח לכם עדשות איכותיות, אמינות ובטוחות לשימוש. אנו מקפידים על יחס אישי לכל לקוח ומחיר נוח ואטרקטיבי. לקבלת מידע נוסף ולביצוע הזמנות, צרו קשר!

כתבות, מדריכים ומידע בנוגע לעדשות מסויימות וכן תכנים שונים המופיעים באתר מכילים מידע כללי בלבד ואינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא או אופטומטריסט. כל מידע רפואי המופיע באתר iOptix משמש לידע כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. המידע באתר לא מותאם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם לכן חובה להקפיד להציג בפני האופטומטריסט ואנשי המקצוע כל שאלה, ספק או התלבטות בנוגע לשימוש בעדשות מגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

סגור

תפריט נגישות