חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו להזמין! חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו לפני שיגמר...
עדשת מגע - הפתרון עבור מרכיבי משקפיים

עדשת מגע – הפתרון עבור מרכיבי משקפיים כתיבת תגובה

אנשים רבים נאלצים להרכיב משקפיים על בסיס יומיומי, דבר שעלול ללא ספק להפריע לשגרת החיים.

הדבר נכון במיוחד עבור אנשים שעוסקים בפעילות ספורטיבית, או לחילופין, אנשים שמתקשים למצוא משקפיים שיהיו נוחים עבורם. במקרים אלו אין זה מפתיע, כי ישנה נטייה להרכיב עדשות מגע.

כל אחד יכול לרוץ עם עדשות המגע ולבצע את כל סוגי הספורט, ללא שום חשש. כמו כן, עדשות המגע אינן משנות את הנראות של הפנים ומאפשרות ליהנות ממראה אסתטי יותר.

כל מה שחשוב לדעת לגבי עדשות מגע

קודם כל, יש לזכור כי ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של עדשות מגע שונות, לכן יש לבחור את האופציה המתאימה ביותר עבורכם.

ברמת העיקרון, ההמלצה היא להרכיב את עדשות המגע בין 8 – 14 שעות ביום, כאשר המלצה ספציפית יותר תתייחס לסוג העדשות המדוברות ולחומר הגלם שממנו הן עשויות.

ישנן עדשות שניתנות להרכבה למשך שעות ארוכות יותר, בזכות היותן “נושמות”, בעוד שעדשות אחרות תצטרכו להוציא לאחר מספר שעות בלבד.

כמו כן, זמן ההרכבה המקסימלי של כל עדשה תלוי גם בסביבת העבודה שלכם וברמת היובש של העיניים שלכם. אנשים שסובלים מיובש יצטרכו להרכיב עדשות מגע לתקופות קצרות יותר, על מנת להימנע מיצירת גירוי או דלקת עיניים. 

נקודות חשובות לגבי הרכבת עדשות מגע

כדאי לדעת כי ישנו הבדל בין עדשות מגע חד יומיות לבין עדשות מגע דו שבועיות או לעדשות חודשיות. עדשות המגע החד פעמיות מיועדות לרוב לשימוש של 8 – 12 שעות בלבד, ולאחר מכן יש לזרוק אותן לפח.

כמובן שכל אחד צריך להיות רגיש לתחושה הסובייקטיבית שלו, מאחר וחלק מהאנשים מתחילים להרגיש אי נוחות כבר לאחר שעות בודדות, בעוד שאחרים יכולים להרכיב עדשות מגע למשך רוב שעות היום.

ככל שעדשות המגע יהיו איכותית יותר, כך הן יהיו נוחות יותר. מומלץ להתייעץ עם רופא העיניים או האופטומטריסט, על מנת להבין מהן העדשות המתאימות ביותר עבורכם, בהתאם לרמת הרגישות של העיניים שלכם.

כמובן שבמקרה של גירוי או דלקת עיניים, יש להוציא את העדשות ולהימנע משימוש בהן עד שהבעיה תעבור.

כמו כן, במידה ואתם חווים תגובה אלרגית לעדשות המגע, או לחילופין, משתמשים בטיפות עיניים לצורך טיפול באלרגיה, יש להפסיק את השימוש בעדשות. מי שיירדם עם העדשות, או לחילופין, ישתמש בהן למשך זמן ארוך מהמותר, עלול לסבול מיובש בעיניים, אדמומיות, דלקת כרונית ואף נזק לקרנית העין, לכן אסור בשום אופן לזלזל בנושא.

אנו בחברת iOptix נשמח לספק לכם מגוון רחב של עדשות מגע איכותיות ומקצועיות. אנו מקפידים לעבוד עם הספקים הטובים ביותר ולספק לכם את הסחורה האמינה והאיכותית ביותר בשוק.

אנו באייאופטיקס מעסיקים את צוות העובדים המיומן והמנוסה ביותר, שיבטיח לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר. למידע נוסף, צרו קשר.

כתבות, מדריכים ומידע בנוגע לעדשות מסויימות וכן תכנים שונים המופיעים באתר מכילים מידע כללי בלבד ואינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא או אופטומטריסט. כל מידע רפואי המופיע באתר iOptix משמש לידע כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. המידע באתר לא מותאם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם לכן חובה להקפיד להציג בפני האופטומטריסט ואנשי המקצוע כל שאלה, ספק או התלבטות בנוגע לשימוש בעדשות מגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

סגור

תפריט נגישות