חגיגת מבצעים עד 40% הנחה! מהרו להזמין! חגיגת מבצעים עד 40% הנחה! מהרו לפני שיגמר...
X
עדשות מגע לילדים

עדשות מגע לילדים כתיבת תגובה

היום ניתן למצוא יותר ויותר הורים, הבוחרים לרכוש עדשות מגע לילדים, במטרה להקל עליהם בחיי היומיום. בדיוק כפי שמבוגרים רבים בוחרים להשתמש בעדשות מגע, במטרה ליהנות מחופש רב יותר ולא להתעסק עם המשקפיים שלהם על בסיס קבוע, גם הילדים ישמחו ליהנות מכל היתרונות של עדשות המגע. למעשה, יש לזכור כי רוב הילדים אוהבים לרוץ, לקפוץ ולהיות פעילים, לכן עדשות מגע יועילו להם לא מעט ויאפשרו להם ליהנות מהילדות שלהם.

אנו בחברת iOptix נשמח לספק לכם עדשות מגע לילדים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בניסיון של שנים בתחום ומקפידים לעבוד אך ורק עם הספקים הטובים והמקצועיים ביותר.

עדשות המגע שלנו עומדות בתקנים המחמירים ביותר, כל אריזה נבדקת בקפידה לפני המשלוח וכמובן שאנו נשמח לספק לכם שירות אדיב ומקצועי לכל אורך הדרך.

כל מה שחשוב לדעת לגבי עדשות מגע לילדים

קודם כל, כדאי לדעת כי מנהל המזון והתרופות האמריקני פרסם לפני מספר שנים מסמך ברור ומדויק, לגבי הרכבת עדשות מגע בקרב ילדים. המסמך מתבסס על מחקרים רבים, המעידים כי הגיל המתאים ביותר להתחיל להרכיב עדשות מגע תלוי בעיקר ברמת הבגרות של הילד. רק ילדים עצמאיים ואחראיים, המסוגלים לטפל בכוחות עצמם בעדשות המגע, יכולים להתחיל להרכיב אותן על בסיס קבוע.

באופן כללי, ההמלצה היא להתחיל להרכיב עדשות מגע החל מגיל 12, אך כמובן שילדים המוכנים לכך, יכולים להתחיל בתהליך כבר מגיל 8. עם זאת, חשוב להדגיש כי יש להתחיל להרכיב עדשות מגע רק לאחר ביצוע של בדיקת עיניים אצל רופא עיניים ואופטומטריסט, המתמחים בתחום.

זוהי הדרך היחידה להתאים לכל ילד את סוג העדשות המתאים ביותר למצב העיניים שלו.

מהם היתרונות של עדשות מגע לילדים?

אחד היתרונות המרכזיים ביותר קשור להיבט החברתי. ילדים אינם מתמודדים היטב עם ילדים השונים מהם, לכן ילדים המרכיבים משקפיים עלולים לסבול מבריונות או מיחס שונה מחבריהם לכיתה. באמצעות הרכבת עדשות ניתן למנוע מראש את כל העניין, דבר שיאפשר לילד שלכם להשתלב בצורה נוחה ונעימה יותר במסגרת החברתית.

יש לזכור כי הרכבת משקפיים עלולה להשפיע לא רק על הפן החברתי של הילד, אלא גם על הפן הרגשי ועל הערך העצמי שלו.

ילדים שהתחילו להרכיב עדשות מגע מדווחים ברוב המקרים על שיפור משמעותי בערך העצמי ובביטחון העצמי שלהם. מעבר לכך, יש לזכור כי המשקפיים עלולים להפריע לפעילויות ספורטיביות שונות, כגון ריצה, קפיצה, משחק עם כדור ועוד.

המעבר לעדשות מגע יכול להעניק לילדים חופש רב יותר, מאחר והם אינם צריכים לחשוש שהמשקפיים ייפלו או יישברו. ברוב הפעמים ההמלצה היא על עדשות מגע חד פעמיות, שאינן מצריכות התעסקות עם תמיסות. 

אנו בחברת iOptix נשמח לספק לכם מבחר גדול של עדשות מגע לילדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

סגור