חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו להזמין! חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו לפני שיגמר...
איך לחיות בשלום עם עדשות מגע?

קשיים שאתם צריכים להכיר בהרכבת עדשות מגע כתיבת תגובה

אנשים רבים בוחרים לעבור לעדשות המגע, המהוות פתרון נוח ואסתטי יותר מהמשקפיים.

עדשות המגע יאפשרו לכם לבצע פעילות ספורטיבית כגון ריצה וליהנות מתחושת קלילות ונינוחות, מאחר ואין שום צורך לדאוג ללא הרף למשקפיים. אך חשוב לדעת כי המעבר לעדשות המגע עלול לעורר קשיים מסוימים, מאחר ויש צורך להקפיד על כל ההנחיות המתאימות, לצורך שימוש בטיחותי.

מי שלא יקפיד על היגיינה או על תחלופה מספקת של עדשות המגע, עלול לסבול מדלקות עיניים או מזיהומים שונים, העלולים לפגוע בראייה. לכן חשוב להקפיד על כל ההנחיות הרלוונטיות, על מנת להבטיח לעצמכם שימוש נוח ומדויק.

כל הקשיים שאתם צריכים להכיר בהרכבת עדשות מגע וכיצד להתמודד עמם

אחד הקשיים המשמעותיים ביותר בשימוש בעדשות מגע הוא אי הקפדה על היגיינה.

אנשים שאינם טורחים לשטוף ידיים לפני המגע בעדשות, או לחילופין, אינם מקפידים לחטא את העדשות במשך הלילה, עלולים לפתח זיהומים שונים, העלולים לגרום לנזק בלתי הפיך.

כמו כן, יש צורך להקפיד להחליף את עדשות המגע בהתאם לסוג שלהן, לכן עדשות מגע יומיומיות חשוב לזרוק בסיום השימוש, בעוד שעדשות חודשיות צריך לחטא היטב באמצעות תמיסת חיטוי מתאימה.

בנוסף לכך, יש צורך להתאים את עדשות המגע האידיאליות ביותר לצרכים שלכם באמצעות אופטומטריסט, מאחר ועדשות מגע שאינן תואמות את צרכי העיניים שלכם עלולות לגרום לנזק.

חשוב להקפיד להסיר את העדשות לפני השינה ולהימנע משימוש ממושך מהמומלץ. במידה והעיניים הופכות ליבשות, אדומות או מגורות יש להפסיק את השימוש בעדשות ולפנות לרופא העיניים או לאופטומטריסט לייעוץ מקצועי.

הרכבת עדשות מגע – באילו בעיות אתם עלולות להיתקל?

אנשים המשתמשים בעדשות מגע סקלרליות עלולים להתקשות להוציא את העדשה מהעין, כתוצאה מהיווצרות של וואקום.

במקרים מסוג זה יש לעסות את העפעף התחתון וכמובן לבחור מראש בעדשות עם שוליים פתוחים למניעת וואקום. לעומת זאת, אנשים המשתמשים בעדשות מגע היברידיות עלולים לחוות תחושת כאב ואי נוחות לאחר כחצי שנה של שימוש.

העדשה מתקרבת לקרנית כתוצאה מצניחה, דבר שיוצר תחושת כאב ואי נוחות. לכן מומלץ לבדוק את מצב העדשה לאחר כ- 3 חודשים אצל איש מקצוע.

כדאי לדעת כי אנשים המשתמשים בעדשות מגע קשות עלולים לחוות תחושת בעירה ושריפה בתוך העין, בכל פעם שהם נמצאים מחוץ לבית בתנאי שמש או רוח.

הדבר נובע כתוצאה מאידוי מוגבר של הלחות הטבעית של העין. במקרים אלו ניתן להשתמש בדמעות מלאכותיות על מנת להקל על אי הנוחות.


אנו בחברת אייאופטיקס (iOptix) נשמח לספק לכם את עדשות המגע האיכותיות והאמינות ביותר בשוק. אנו מקפידים לעבוד עם הספקים המובילים ביותר, במטרה להבטיח לכם מוצר ברמה הגבוהה ביותר.

נשמח לסייע ולייעץ לכם בבחירת עדשות המגע האידיאליות ביותר לצרכים שלכם. לקבלת מידע נוסף ולביצוע הזמנה, צרו קשר!

כתבות, מדריכים ומידע בנוגע לעדשות מסויימות וכן תכנים שונים המופיעים באתר מכילים מידע כללי בלבד ואינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא או אופטומטריסט. כל מידע רפואי המופיע באתר iOptix משמש לידע כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. המידע באתר לא מותאם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם לכן חובה להקפיד להציג בפני האופטומטריסט ואנשי המקצוע כל שאלה, ספק או התלבטות בנוגע לשימוש בעדשות מגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

סגור

תפריט נגישות