חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו להזמין! חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו לפני שיגמר...
עדשות-מגע-חודשיות-Freshlook-Dimensions-פרש-לוק

איך מתחזקים עדשות מגע חודשיות? כתיבת תגובה

עדשות מגע חודשיות נחשבות לאחת האופציות הפופולאריות ביותר, עבור כל מי שמעוניין לעבור מהרכבת משקפיים להרכבת עדשות מגע.

מדובר על עדשות מגע שנועדו לשימוש למשך חודש שלם, במהלכו יש להסיר אותן לפני השינה וכמובן להקפיד על הניקוי והחיטוי המקצועי שלהן.

מי שלא יקפיד על חיטוי באמצעות תמיסה ייעודית, עלול לגרום לעצמו לדלקות עיניים ולהתפתחות של זיהומים שונים. לכן חשוב לדעת כיצד לתחזק את עדשות המגע שלכם וכמובן להקפיד על התאמת העדשות האידיאליות ביותר לעיניים שלכם.

מומלץ להיעזר בשירותיו של אופטומטריסט מנוסה ומקצועי, שיתאים עבורכם את סוג עדשות המגע המושלם עבורכם וכמובן יספק הסבר והדרכה הן לגבי השימוש בעדשות והן לגבי הניקוי והחיטוי היומיומי שלהן.

איך לתחזק עדשות מגע חודשיות? – מדריך למשתמש

קודם כל, חשוב לזכור כי עדשות מגע חודשיות מיועדות לשימוש למשך חודש בלבד.

מי שינסה להשתמש בהן למשך תקופה ארוכה יותר עלול להגביר את הסיכון להתפתחות של דלקות וזיהומים בעיניים. הדבר נכון גם לגבי אנשים שעשו שימוש חלקי בעדשות במשך החודש ומאמינים כי ניתן להשלים את הימים החסרים בחודש הבא.

למעשה, מהרגע שפתחתם את אריזת העדשות יש לכם 30 ימים להשתמש בהן, ללא שום קשר לתדירות השימוש. כמו כן, חשוב להימנע מלגעת בעדשות או בעיניים שלכם בידיים מלוכלכות.

יש להקפיד תמיד על שטיפת הידיים במים וסבון וכמובן לנקות ולחטא את העדשות באמצעות תמיסה ייעודית לאחר ההסרה שלהן.

חשוב להימנע משטיפת העדשות במי ברז, מאחר והמים מכילים חיידקים ופרזיטים שונים, העלולים לחדור לתוך העין ולגרום למחלות עיניים שונות.

עדשות מגע חודשיות – שימוש נכון

עדשות מגע מהוות את הפתרון המושלם עבור כל מי שמעוניין ליהנות מפעילות ספורטיבית או להימנע מהרכבת משקפיים.

העדשות החודשיות נחשבות לפופולאריות במיוחד, מאחר ומחירן זול יחסית והן משפרות משמעותית את איכות החיים.

באמצעות עדשות המגע תוכלו לשפר את הראייה ההיקפית שלכם וליהנות מחדות ראיה אידיאלית, ללא שום קשר לאורך המוקד הדרוש לכם.

עדשות מגע חודשיות נחשבות לבטוחות לשימוש והן מתאימות כמעט לכל אדם, שיהיה מספיק אחראי להסיר אותן לפני שינה ולהקפיד על החיטוי והניקוי שלהן.

יש להשתמש בתמיסות ייעודיות לחיטוי, על מנת למנוע הצטברות חיידקים ולהקטין ככל הניתן את הסיכון להופעת זיהומים בעיניים. אין למחזר את חומר החיטוי ולהשתמש בו פעם נוספת, לאחר חיטוי העדשות.

כמו כן, יש להקפיד כי כלי האחסון הייעודי עבור העדשות יהיה נקי ומחוטא, במטרה להגן על העדשות שלכם ולמנוע סיבוכים שונים כתוצאה מחדירת זיהומים לתוך העין.

אנו באייאופטיקס (iOptix) נשמח לספק לכם מבחר רחב של עדשות מגע חודשיות. עדשות המגע שלנו מגיעות מהספקים המובילים ביותר בתחום, תוך כדי הקפדה על עמידה בסטנדרטים ובתקנים המחמירים ביותר.

נשמח לסייע ולעמוד לרשותכם, צרו קשר בהקדם!

כתבות, מדריכים ומידע בנוגע לעדשות מסויימות וכן תכנים שונים המופיעים באתר מכילים מידע כללי בלבד ואינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא או אופטומטריסט. כל מידע רפואי המופיע באתר iOptix משמש לידע כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. המידע באתר לא מותאם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם לכן חובה להקפיד להציג בפני האופטומטריסט ואנשי המקצוע כל שאלה, ספק או התלבטות בנוגע לשימוש בעדשות מגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

סגור

תפריט נגישות