חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו להזמין! חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו לפני שיגמר...
איך להתרגל לעדשות מגע מולטיפוקל?

איך להתרגל לעדשות מגע מולטיפוקל? כתיבת תגובה

כל מי שמעוניין להתנסות בעדשות מגע מולטיפוקל חייב לזכור כי מדובר על תקופת הסתגלות, המחייבת מאמץ, השקעה וסבלנות. יש לזכור כי כל דבר חדש מחייב הסתגלות, לכן רק הגיוני לקחת נשימה עמוקה ולהתייחס לתקופת ההסתגלות שלכם באורך רוח.

עדשות מגע מולטיפוקל מצריכות הסתגלות מיוחדת, מאחר ויש צורך ללמוד כיצד להשתמש במוקדים השונים שלהן בצורה היעילה ביותר. לעומת עדשות מגע רגילות, המכילות מוקד אחד בלבד, עדשות מולטיפוקל מצריכות התרגלות לשלושה מוקדי ראייה שונים.

עדשות אלו מחולקות לפי מוקד עליון, המיועד לראייה למרחק, מוקד תחתון המיועד לקריאה ומוקד אמצעי המהווה את אזור הביניים.

מי שבוחר להשתמש בעדשות צריך ללמוד למקד את המבט שלו במוקד המתאים ביותר, בהתאם למרחק שלו מהאובייקט המדובר. מאחר וזוהי פעולה שאינה טבעית עבור רוב האנשים, יש להתאזר בסבלנות ולזכור כי מדובר על תקופה שעלולה לקחת כחודש ימים.

כיצד להתרגל לעדשות מגע מולטיפוקל – טיפים למתחילים

הטיפ הראשון והחשוב ביותר הוא לזכור כי מדובר על תקופת הסתגלות בלבד, לכן לאחר כחודש תוכלו להשתמש בעדשות בצורה חופשית וליהנות מכל היתרונות שלהן. אך מרבית האנשים אינם מצליחים להסתגל לעדשות, דבר שגורם להם לחזור למשקפיים.

אך יש להבין כי מדובר על שדרוג מהותי באיכות החיים שלכם, מאחר ובמקום להסתובב עם מספר זוגות משקפיים, תוכלו ליהנות מחופש מוחלט באמצעות עדשות מגע מולטיפוקל. לכן חשוב לזכור את המטרה שלכם ומידי פעם להזכיר לעצמכם מדוע אתם עושים זאת. הדבר יסייע לכם לגבש את המוטיבציה הנדרשת, על מנת לעבור בשלום את תקופת ההסתגלות הראשונית.

כמו כן, יש לזכור כי עדשות מולטיפוקל המגיעות מיצרנים מוכרים ואיכותיים מכילות שוליים קטנים יותר, דבר שמקל על תקופת ההסתגלות. לכן חשוב לבחור מראש במותגים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לצמצם את תקופת ההסתגלות.

עדשות מגע מולטיפוקל – כיצד לצמצם את תקופת ההסתגלות?

חשוב לזכור כי על מנת להסתגל בקלות לעדשות מולטיפוקל יש צורך בהתאמה מדויקת. עדשות המגע אמורות להתאים באופן מושלם לקוטר האישון שלכם ולפרמטרים נוספים, שיבטיחו לכם חווית ראייה ברמה הגבוהה ביותר.

כל אחד מחלקי העדשה חייב להיות מותאם באופן אידיאלי למבנה העין שלכם, לכן חשוב להקפיד על בדיקת התאמה אצל אופטומטריסט מוסמך. זוהי הדרך היחידה להתחשב בגורמים שונים, כגון צניחת עפעפיים או חוסר סימטריה בין העיניים.

מעבר לעדשות האידיאליות ביותר עבורכם, יש לזכור כי על מנת להתרגל לעדשות מולטיפוקל יש להקפיד על הדרגתיות. יש להתחיל את השימוש במספר שעות מועטות ובהדרגה להגדיל את זמן השימוש, בהתאם לתחושה האישית שלכם.

אנו בחברת אייאופטיקס (iOptix) נשמח לספק לכם עדשות מגע מולטיפוקל בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אנו מתמחים בעבודה מול הספקים המובילים ביותר בתחום ונשמח לספק לכם את המחירים האטרקטיביים ביותר. למידע נוסף ולביצוע הזמנה, צרו קשר!

כתבות, מדריכים ומידע בנוגע לעדשות מסויימות וכן תכנים שונים המופיעים באתר מכילים מידע כללי בלבד ואינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא או אופטומטריסט. כל מידע רפואי המופיע באתר iOptix משמש לידע כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. המידע באתר לא מותאם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם לכן חובה להקפיד להציג בפני האופטומטריסט ואנשי המקצוע כל שאלה, ספק או התלבטות בנוגע לשימוש בעדשות מגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

סגור

תפריט נגישות