חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו להזמין! חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו לפני שיגמר...
איך להשתמש בטיפות עיניים

איך להשתמש בטיפות עיניים? כתיבת תגובה

לא מעט אנשים אינם בטוחים כיצד להשתמש בטיפות עיניים, מאחר ורבים נרתעים מהרעיון של לטפטף חומר כלשהו לתוך העין שלהם. עם זאת, חשוב להבין כי באמצעות מספר טיפים פשוטים, כל אחד יצליח להתמודד עם האתגר של לטפטף טיפות עיניים בצורה מוצלחת ויעילה יותר.

אנו בחברת iOptix נשמח לסייע ולעמוד לרשותכם בכל שאלה ובכל בעיה. אנו מתמחים במכירה של עדשות המגע האיכותיות והמקצועיות ביותר בשוק ואנו ידועים בשירות הלקוחות האישי שלנו.

איך להשתמש בטיפות עיניים – כל הסודות שמעולם לא סיפרו לכם

קודם כל, יש להבין כי לא מעט אנשים זקוקים לטיפות עיניים על מנת להתמודד עם אלרגיה, דלקת עיניים או יובש.

טיפות עיניים מספקות סיכוך נוסף לעין, דבר שיכול להקל משמעותית במקרים של אודם וגרד.

חשוב להבין כי כל אחד מסוגל להצליח לטפטף לעצמו טיפות עיניים, החוכמה היא פשוט להירגע ולקחת כמה נשימות עמוקות.

לאחר מכן, יש צורך להקפיד על שטיפה יסודית של הידיים, כדי למנוע מעבר של חיידקים וזיהומים נוספים.

בנוסף לכך, חשוב להדגיש כי אסור לחלוק עם אדם אחר טיפות עיניים, מאחר והדבר עלול להוביל להתפשטות של זיהומים ואף לסיכונים שונים, הנובעים משימוש בטיפות עיניים שאינן מתאימות לבעיה. יש צורך לפנות לרופא עיניים, על מנת לקבל מרשם לטיפות העיניים המתאימות עבורכם.

איך להשתמש בטיפות עיניים

טיפים על שימוש בטיפות עיניים שכדאי לדעת וליישם!

חשוב להדגיש כי יש להשתמש בטיפות עיניים אך ורק לפי הנחיות הרופא, מאחר ושימוש בתדירות או במינון שונה מהדרוש עלול להוביל לתופעות לוואי לא נעימות.

יש צורך לשמור על קצה הבקבוקון נקי, על מנת למנוע זיהומים, לכן יש להימנע ממגע שלו עם העין, הריסים או כל משטח אחר.

חשוב להימנע משימוש בטיפות עיניים שפג תוקפן, מאחר והדבר עלול להוביל ליותר נזק מתועלת. יש לשים לב כי לאחר הפתיחה יש לזרוק את הבקבוקון לאחר חודש עד שלושה חודשים, לפי הרשום על האריזה.

כמו כן, כדאי לדעת כי לאחר טפטוף הטיפות ייתכן כי יופיע טעם מר בפה או תחושה לא נעימה באף, זוהי תגובה תקינה שנעלמת לאחר מספר דקות.

מעבר לכך, ייתכן כי הטיפות יגרמו לצריבה קלה בעין, שגם כן תעבור מעצמה.

מומלץ לטפטף את הטיפות עיניים מול המראה, או לחילופין, בשכיבה על הגב, על מנת להבטיח שהטיפות עיניים ייכנסו כמו שצריך. בכל מקרה, יש צורך להטות את הראש לאחור, למשוך מעט את קצה העפעף התחתון ובעזרת היד השנייה לטפטף טיפה או שתיים לתוך העין.

כאשר מטפטפים טיפות עיניים אל תוך העין, מומלץ לשמור את העין עצומה לכמה שניות, על מנת למנוע מהחומרים הפעילים לזלוג החוצה.

אנו בחברת iOptix נשמח לסייע לכם בכל שאלה ובכל בעיה. אנו עומדים לרשותכם 24/6 ומוכנים לייעץ לכם בכל נושא. לפרטים נוספים על איך להשתמש בטיפות עיניים, צרו קשר עוד היום!

אולי יעניין אתכם לקרוא על –

כתבות, מדריכים ומידע בנוגע לעדשות מסויימות וכן תכנים שונים המופיעים באתר מכילים מידע כללי בלבד ואינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא או אופטומטריסט. כל מידע רפואי המופיע באתר iOptix משמש לידע כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. המידע באתר לא מותאם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם לכן חובה להקפיד להציג בפני האופטומטריסט ואנשי המקצוע כל שאלה, ספק או התלבטות בנוגע לשימוש בעדשות מגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

סגור

תפריט נגישות