חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו להזמין! חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו לפני שיגמר...
על החשיבות של בדיקת ראייה ואיך משפיע על בחירת עדשות המגע שלך

על החשיבות של בדיקת ראייה ואיך היא משפיע על בחירת עדשות המגע שלך כתיבת תגובה

אין ספק כי כל מי שמעוניין להרכיב עדשות מגע חייב לעבור תחילה בדיקת ראייה מקיפה ויסודית. יש לזכור כי עדשות המגע נועדו על מנת לספק תיקון אופטי, אך יש צורך לבחור את העדשה המתאימה ביותר לבעיית הראיה שלכם.

עדשות המגע הקיימות היום בשוק נחלקות לפי התיקון האופטי שהן מסוגלות לספק ולפי החומר שממנו הן עשויות ומשך השימוש בהן.

חשוב להדגיש כי אומנם עדשות המגע יכולות לספק תיקון אופטי יעיל יותר מהמשקפיים, אך שימוש לא נכון בהן עלול להוביל לתופעות לוואי וסיבוכים לא נעימים. לכן חשוב תמיד להיעזר באנשי המקצוע המובילים ביותר בתחום, במטרה להתאים את עדשות המגע האידיאליות ביותר עבורכם.

אנו בחברת iOptix נשמח לספק לכם את עדשות המגע האידיאליות ביותר לצרכים שלכם. אנו מחזיקים אך ורק בעדשות מגע אמינות ומקצועיות, המגיעות מהספקים המוכרים והאיכותיים ביותר בתחום.

מה כדאי לדעת לגבי החשיבות של בדיקת ראייה בבחירת עדשות מגע?

קודם כל, חשוב להבין כי לא ניתן לרכוש עדשות מגע המתאימות לליקוי הראייה שלכם, מבלי לעבור בדיקת ראייה מקיפה ויסודית.

זוהי הדרך היחידה לקבל אבחון מדויק לגבי התיקון האופטי הדרוש לכם, ובהתאם לכך לבחור את העדשות הדרושות לכם.

כדאי לדעת כי בחלק מהמקרים, עדשות מגע יהיו עדיפות על פני משקפיים. למשל, במקרים של אסטיגמציה גבוהה, מחלות מסוימות של הקרנית, צלקות או עיוותים של הקרנית, עדיף לבחור בעדשות מגע לצורך תיקון אופטי מוצלח יותר.

מעבר לכך, כדאי לזכור כי בדיוק כפי שאתם זקוקים לבדיקת ראייה לצורך התאמת המשקפיים האידיאליים ביותר לעיניים שלכם, כך בדיוק יש צורך לבצע בדיקת ראיה, על מנת להבין אילו עדשות מגע יוכלו לשפר את איכות הראיה שלכם ולמנוע סיבוכים מיותרים.

כיצד לבחור עדשות מגע?

כמובן שיש צורך לבחור עדשות מגע בהתאם לתיקון האופטי הדרוש לכם, לכן חשוב להיעזר באנשי מקצוע על מנת לאתר את העדשות האידיאליות ביותר עבורכם. למשל, עדשות מגע חד מוקדיות נחשבות לנפוצות ביותר, מאחר וניתן לבחור את המבנה של העדשה ואת סוג המוקד האופטי.

בדרך כלל, מדובר על עדשות מגע לקוצר ראייה, המכילות טווח מספרים רחב יותר, מאשר עדשות מגע המיועדות לרוחק ראייה. כמו כן, כדאי להכיר את עדשות המגע המיועדות לצורך תיקון אסטיגמציה, המאפיין כמחצית ממרכיבי העדשות.

כדאי לזכור כי ישנם אנשים שיזדקקו לעדשות מגע מולטיפולקיות, כלומר עדשות מגע רב מוקדיות. מדובר על עדשות מגע המתאימות בעיקר לאנשים מעל גיל 45, המסוגלות לספק תיקון ראייה למרחק, לעבודה על מחשב ולקריאה.

אנו בחברת iOptix נשמח לספק לכם מבחר רחב של עדשות מגע איכותיות ומקצועיות, תוך כדי הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו עובדים אך ורק עם המותגים המובילים בתחום, במטרה להבטיח לכם מקצועיות ללא פשרות. לפרטים והזמנות של עדשות מגע, צרו קשר.

כתבות, מדריכים ומידע בנוגע לעדשות מסויימות וכן תכנים שונים המופיעים באתר מכילים מידע כללי בלבד ואינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא או אופטומטריסט. כל מידע רפואי המופיע באתר iOptix משמש לידע כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. המידע באתר לא מותאם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם לכן חובה להקפיד להציג בפני האופטומטריסט ואנשי המקצוע כל שאלה, ספק או התלבטות בנוגע לשימוש בעדשות מגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

סגור

תפריט נגישות