חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו להזמין! חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו לפני שיגמר...

האם יש גיל לשימוש בעדשות מגע multifocal? כתיבת תגובה

עדשות מגע multifocal הינן עדשות רב מוקדיות, המיועדות לאנשים הנאלצים להשתמש בשני זוגות משקפיים- משקפי קריאה ומשקפי ראיה מרחוק.

עדשות מולטיפוקל מהוות את התחליף המושלם לשני סוגי המשקפיים, מאחר והן מאפשרות למקד את המבט בחלקים שונים של העדשה, בהתאם למרחק המתאים מהאובייקט.

חשוב לציין כי מדובר על עדשות מגע המצריכות תקופת הסתגלות ארוכה יחסית.

יש צורך לעבור את תהליך ההסתגלות באופן הדרגתי, על מנת להתרגל לרעיון של התבוננות על העולם דרך שני מוקדים שונים.

לעומת עדשות מולטיפוקל של פעם, העדשות החדשות אינן מכילות פסי רוחב בולטים וחווית השימוש בהן נוחה יותר.

מה חשוב לדעת לגבי עדשות מגע multifocal?

כדאי להדגיש כי אין גיל ספציפי המותאם לשימוש בעדשות מגע מולטיפוקל, מאחר והדבר תלוי ברצון וביכולת שלכם.

ישנם אנשים שמראש מוותרים על השימוש בעדשות, מאחר והם חוששים מתקופת ההסתגלות. אך חשוב להבין את השיפור המשמעותי באיכות החיים, שניתן להשיג באמצעות השימוש בעדשות אלו.

כמו כן, כדאי לציין כי באמצעות התאמה מדויקת של סוג העדשות המתאים לכם, תוכלו לקצר משמעותית את תקופת ההסתגלות ולחוות נוחות גבוהה יותר במהלך השימוש בעדשות. לכן מומלץ להגיע לפגישת התאמה אצל אופטומטריסט איכותי ומיומן, שיוכל להבטיח לכם עדשות מגע שמתאימות באופן מושלם לסגנון החיים שלכם.

כמו כן, הוא יוכל לספק לכם את הטיפים הנדרשים על מנת לעבור בקלות את תקופת ההסתגלות, כולל תרגילים שונים שיש לבצע על מנת ליצור את האיזון הנדרש בין תנועת העיניים ומיקוד המבט בזווית מסוימת של העדשה, לבין תנועת הראש.

עדשות מגע multifocal – מאיזה גיל כדאי להשתמש בהן?

עדשות מגע מולטיפוקל מצריכות כאמור, תקופת הסתגלות העלולה לארוך עד לתקופה של חודש, לכן יש צורך בלא מעט סבלנות.

אנשים צעירים עלולים להתקשות במשימה, לכן כדאי לתת על כך את הדעת.

מצד שני, מי שיש לו את המוטיבציה להצליח, יוכל להבטיח לעצמו שיפור משמעותי באיכות החיים.

עם זאת, יש לזכור כי בדיוק כמו עם עדשות מגע רגילות, גם עדשות מולטיפוקל מצריכות הקפדה על היגיינה ורמה גבוהה של סטריליות. בנוסף, יש להסיר את העדשות לפני השינה ולא להרכיב אותן יותר מהדרוש.

לכן עדשות מולטיפוקל מתאימות רק לאנשים שיכולים להקפיד על ההנחיות הנדרשות, ללא קשר לגיל הכרונולוגי.

אנו באייאופטיקס (iOptix) נשמח לספק לכם עדשות מגע multifocal ברמה הגבוהה ביותר. כל העדשות שלנו מגיעות אך ורק מספקים מוכרים וידועים, במטרה להבטיח את איכות ואמינות המוצר.

אנו מקפידים על יחס אישי ושירות ברמה בינלאומית, על מנת להקל עליכם את תהליך הרכישה וכמובן לסייע ולייעץ במידת הצורך.

אצלנו תמצאו מגוון רחב של עדשות מגע העומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך כדי הקפדה על מחיר נוח ואטרקטיבי. לקבלת מידע נוסף ולביצוע הזמנות, צרו קשר!

כתבות, מדריכים ומידע בנוגע לעדשות מסויימות וכן תכנים שונים המופיעים באתר מכילים מידע כללי בלבד ואינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא או אופטומטריסט. כל מידע רפואי המופיע באתר iOptix משמש לידע כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. המידע באתר לא מותאם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם לכן חובה להקפיד להציג בפני האופטומטריסט ואנשי המקצוע כל שאלה, ספק או התלבטות בנוגע לשימוש בעדשות מגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

סגור

תפריט נגישות