חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו להזמין! חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו לפני שיגמר...
איך לבחור עדשות מגע

מולטיפוקל – איך מתרגלים לעדשות? כתיבת תגובה

אנשים רבים מתקשים להשתמש בעדשות מולטיפוקל, מאחר ומדובר על עדשות שמצריכות הסתגלות.

יש צורך לבצע את שלב ההסתגלות באופן הדרגתי, על מנת לתת לעיניים להתרגל לרעיון. עדשות מולטיפוקל נחשבות לפתרון המושלם ביותר, עבור כל מי שנאלץ להסתובב עם שני זוגות משקפיים – משקפי קריאה ומשקפי ראיה מרחוק.

עדשות מולטיפוקל הינן עדשות רב מוקדיות, המייתרות את הצורך להשתמש במשקפיים. העדשות מכילות שני מוקדי ראייה, המאפשרים לכל אחד לראות מקרוב ומרחוק, בהתאם לזווית המבט שלו.

אומנם לוקח זמן להתרגל לכך, אך מדובר על שיפור מהותי באיכות החיים. חשוב להדגיש כי העדשות החדשות אינן מכילות פסי רוחב בולטים כמו בעבר, לכן לא ניתן כלל לזהות עדשות רב מוקדיות מרחוק.

עדשות מגע מולטיפוקל – מה כדאי לדעת?

חשוב לזכור כי אומנם המעבר מעדשות רגילות לעדשות מולטיפוקל מצריך תקופת הסתגלות, אך ככל שההתאמה מדויקת יותר, כך תקופת ההסתגלות תהיה קצרה יותר.

לכן השלב הראשוני יהיה לגשת לאופטומטריסט מקצועי ומיומן, שיוכל להתאים לכם את עדשות המולטיפוקל האידיאליות ביותר לעיניים שלכם.

כמו כן, יש לזכור כי תקופת ההסתגלות עלולה לקחת זמן, לכן חשוב לא להתייאש ולא לוותר. לוקח זמן להתרגל להסתכל בחלק העליון של העדשה לצורך ראייה מרחוק או בחלק התחתון שלה לצורך קריאה.

כדאי לזכור כי מרכז העדשה כולל אזור ביניים, המותאם למיקוד המתאים לעבודה על מחשב או קריאה של תוויות על מוצרי המזון בסופר.

לכן יש לאמן את העין לסטות קלות לכיוון השונים, בהתאם למרחק המתאים מהאובייקט הרלוונטי.

יש צורך ליצור את האיזון המתאים בין תנועת העיניים לתנועת הראש, מאחר וקריאה במיטה למשל, תצריך מכם הרמה קלה של הסנטר, בעוד שקריאה בישיבה תחייב השפלה של המבט מטה.

כיצד תסתגלו בקלות לעדשות מגע מולטיפוקל?

זמן ההסתגלות לעדשות מולטיפוקל עלול לאורך עד לחודש, דבר שעשוי לגרום לתחושה קלה של אי נוחות.

לכן ישנה חשיבות להתאמת העדשות המתאימות לשרירי העין ולסגנון החיים שלכם, מאחר ומי שישתף את האופטומטריסט לגבי המרחק שבו הוא רגיל לעבוד על מחשב או לקרוא ספר, יסייע להתאמת העדשות האידיאליות עבורו.

כמו כן, יש להקפיד להתאמן על הזזת העיניים בין המוקדים השונים, ללא תזוזה של הסנטר.

חשוב להקפיד על הדרגתיות ולהימנע מעומס יתר על העיניים, לכן כדאי להתחיל מהרכבת העדשות לשעות ספורות בלבד ולהעלות את זמן השימוש לפי התחושה שלכם.

אנו בחברת אייאופטיקס (iOptix) נשמח לספק לכם עדשות מגע מולטיפוקל בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מקפידים לעבוד עם הספקים המובילים ביותר בתחום, על מנת להבטיח לכם מוצר איכותי, אמין ועמיד.

אנו בודקים כל אריזת עדשות לפני המשלוח ומשקיעים באריזה מוגנת. נשמח לספק לכם שירות אישי ומקצועי, לצד ייעוץ לגבי העדשות המתאימות ביותר עבורכם. לקבלת פרטים נוספים ולביצוע הזמנה, צרו קשר!

כתבות, מדריכים ומידע בנוגע לעדשות מסויימות וכן תכנים שונים המופיעים באתר מכילים מידע כללי בלבד ואינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא או אופטומטריסט. כל מידע רפואי המופיע באתר iOptix משמש לידע כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. המידע באתר לא מותאם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם לכן חובה להקפיד להציג בפני האופטומטריסט ואנשי המקצוע כל שאלה, ספק או התלבטות בנוגע לשימוש בעדשות מגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

סגור

תפריט נגישות