חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו להזמין! חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו לפני שיגמר...
איך בנויה עדשת מגע?

תופעות הלוואי אפשריות בהרכבת עדשות מגע, ומה ניתן לעשות? כתיבת תגובה

אנשים רבים בוחרים להרכיב עדשות מגע, מאחר ומדובר על דרך נוחה ויעילה לשפר את הראייה, מבלי להתעסק עם משקפיים.

עדשות המגע מאפשרות ליהנות מחופש מוחלט, מאחר וניתן לבצע איתן פעילות ספורטיבית ולהתנהל בצורה חופשית במהלך היום, מבלי בכלל לזכור את קיומן. אך חשוב לדעת כי ישנן לא מעט תופעות לוואי אפשריות, שחשוב להיות מודעים אליהן.

באמצעות הקפדה על היגיינה ושימוש נכון ומדויק בעדשות המגע, ניתן למנוע את רוב תופעות הלוואי ולשמור על העיניים שלכם.

אנו בחברת iOptix נשמח לספק לכם מבחר רחב של עדשות מגע איכותיות ואמינות, המגיעות מהספקים המובילים ביותר בשוק. אנו מקפידים על מחיר נוח ואטרקטיבי, לצד שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר.

תופעות הלוואי האפשריות בהרכבת עדשות מגע – חשוב להכיר!

אין ספק כי עדשות המגע מספקות פתרון נוח ואסתטי, לכל מי שזקוק לפתרון חיצוני לשיפור הראייה, אך חשוב לדעת כי באמצעות אי הקפדה על היגיינה או על ההנחיות של יצרן העדשות, אתם עלולים לסבול מתופעות לוואי לא נעימות במיוחד.

מרכיבי העדשות עלולים להיות חשופים לסוגים שונים של מחלות, סיבוכים וזיהומים, העלולים לפגוע באיכות החיים ואף לגרום לנזק בלתי הפיך לעיניים, ללא טיפול מתאים.

לכן חשוב להכיר את תופעות הלוואי השונות ולא להזניח את הטיפול בהן, במידת הצורך. אחד הסיכונים של הרכבת עדשות מגע הינו זיהום של הקרנית, הנוצר כתוצאה מהרכבת העדשות במשך הלילה, או לחילופין, שימוש לא נכון בעדשות מגע חד פעמיות.

כתוצאה מכך, העין הופכת לאדומה ונוצר טשטוש בראייה. חשוב לטפל בזיהום בצורה מידית, על מנת למנוע היווצרות של הצטלקות בקרנית.

הזיהום עלול להיווצר כתוצאה מאי הקפדה על שטיפת ידיים, מאחר והוא עלול לעבור מהיד לקרנית ולגרום לנזק.

כיצד ניתן להימנע מתופעות הלוואי האפשריות בהרכבת עדשות מגע?

חשוב להבין כי חלק מהזיהומים מצויים במים הזורמים מהברז שלנו, לכן שטיפת העדשות או מחסנית העדשות במי ברז עלול לגרום לזיהומן.

תמיסות הניקוי של העדשות לא תמיד מסוגלות להשמיד את כל סוגי המזהמים, לכן במקרה של עין אדומה, חשוב להסיר מיד את העדשה ולפנות לרופא.

יש צורך להשתמש תמיד במים סטריליים ולהימנע ממגע של מי הברז בעדשות. כמו כן, חשוב לדעת כי לא מומלץ להתקלח או לשחות עם עדשות מגע רכות, מאחר והן נוטות להתנפח כתוצאה מספיחת מים ולשנות את צורן.

חלק מהאנשים עלול לסבול מאלרגיות לעדשות, כתוצאה מרגישות העפעפיים להצטברות של חלבונים על פני העדשה. התסמינים יהיו גרד, כאב, אדמומיות וראייה מטושטשת. במקרים אלו יש להסיר את העדשות ולפנות לרופא עיניים.

בחלק מהפעמים מדובר על רגישות שהתפתחה לסוג מסוים של עדשות, לכן ניתן לנסות סוג אחר.

אנו בחברת אייאופטיקס נשמח לספק לכם עדשות מגע איכותיות ואמינות במחירים נוחים ואטרקטיביים. לקבלת מידע נוסף ולביצוע הזמנות, צרו קשר.

כתבות, מדריכים ומידע בנוגע לעדשות מסויימות וכן תכנים שונים המופיעים באתר מכילים מידע כללי בלבד ואינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא או אופטומטריסט. כל מידע רפואי המופיע באתר iOptix משמש לידע כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. המידע באתר לא מותאם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם לכן חובה להקפיד להציג בפני האופטומטריסט ואנשי המקצוע כל שאלה, ספק או התלבטות בנוגע לשימוש בעדשות מגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

סגור

תפריט נגישות