חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו להזמין! חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו לפני שיגמר...
עדשות מגע עם צבע

הסכנות של שימוש בעדשות מגע פג תוקף כתיבת תגובה

לא מעט אנשים בוחרים להרכיב עדשות מגע על בסיס יומיומי, מאחר ומדובר על הפתרון הנוח והיעיל ביותר לתיקון ראיה.

כל אחד יכול לבחור את סוג העדשות המתאים ביותר לסגנון החיים ולהעדפה האישית שלו, במטרה לשפר את איכות החיים ולהבטיח לעצמו נוחות מקסימלית.

ניתן לבחור בין עדשות מגע יומיות לבין עדשות מגע שבועיות, דו שבועיות, חודשיות או שנתיות, העשויות מחומרים שונים ומותאמות לצרכים השונים שלכם.

עם זאת, חשוב להקפיד על שימוש נכון בעדשות המגע, כולל הקפדה על היגיינה, החלפת העדשות בהתאם להוראות היצרן וכמובן הסרתן לפני השינה. בנוסף, חשוב תמיד לבדוק את תוקף העדשות ולהימנע משימוש בעדשות מגע פג תוקף.

עדשות מגע פג תוקף – מה כל כך בעייתי בכך?

אנשים רבים נמנעים מהקפדה על תוקף העדשות, מאחר ורבים אינם מבינים את המשמעות שלו.

לכאורה, עדשות המגע לא אמורות להתקלקל, מאחר ובניגוד למוצרי מזון, הן אמורות להיות מורכבות מחומרים עמידים, שאינם מתפרקים או משנים את התכונות שלהם לאחר תקופה מסוימת.

אך חשוב להבין כי עדשות המגע חייבות להיות סטריליות, מכיוון שמי שלא יקפיד על רמה גבוהה של סטריליות יפתח במהרה דלקות וזיהומים בעיניים.

לכן תוקף עדשות המגע נועד על מנת לספק לכם מידע לגבי התוקף האחרון שבו העדשות נחשבות לסטריליות. מעבר לתאריך המוטבע על האריזה, לא ניתן לספק ביטחון לגבי הסטריליות של העדשות.

לכן ההמלצה הכללית היא לשים לב לתאריך פג התוקף ולהימנע מהשימוש בעדשות מעבר לתאריך זה.

נקודות חשובות לגבי עדשות מגע פג תוקף

חשוב להדגיש כי כל יצרן מספק את ההנחיות הרלוונטיות לעדשות שלו, לכן יש צורך להתייחס לכך ברצינות.

מעבר לתאריך פג התוקף של העדשות, כדאי לשים לב להנחיות נוספות, כגון הצורך להחליף את העדשות בהתאם לסוג שלהן.

מי שלא יקפיד להחליף את העדשות החודשיות שלו אחת לחודש, עלול לפתח זיהומים ומחלות עיניים, בדיוק כמו אדם שלא התייחס ברצינות לפג התוקף של העדשות.

מעבר לכך, יש לזכור להקפיד על היגיינה מקסימלית בזמן המגע בעדשות, כולל הצורך לשטוף ידיים עם סבון וכמובן להימנע משטיפת העדשות במי הברז.

מאחר ומי הברז עלולים להכיל אמבות וחיידקים נוספים, יש לחטא את העדשות ואת המחסנית שלהן באמצעות תמיסה ייעודית בלבד. מעבר לכך, חשוב להגיע לאופטומטריסט לצורך בדיקות שגרתיות, במטרה לעקוב אחר מצב העיניים ולוודא כי ישנה התאמה מושלמת בין העדשות שנבחרו עבורכם לבין הצרכים האישיים שלכם.

אנו באייאופטיקס (iOptix) נשמח לספק לכם מבחר רחב של עדשות מגע, המגיעות מהיצרנים המובילים ביותר בשוק.

אנו מקפידים לבדוק כל אריזת עדשות לפני המשלוח, על מנת להבטיח לכם את המוצרים האיכותיים והאמינים ביותר.

נשמח לספק לכם שירות ברמה בינלאומית, לצד מחירים זולים ואטרקטיביים. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

כתבות, מדריכים ומידע בנוגע לעדשות מסויימות וכן תכנים שונים המופיעים באתר מכילים מידע כללי בלבד ואינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא או אופטומטריסט. כל מידע רפואי המופיע באתר iOptix משמש לידע כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. המידע באתר לא מותאם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם לכן חובה להקפיד להציג בפני האופטומטריסט ואנשי המקצוע כל שאלה, ספק או התלבטות בנוגע לשימוש בעדשות מגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

סגור

תפריט נגישות