חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו להזמין! חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו לפני שיגמר...
הכי משתלם – עדשות חודשיות

הכי משתלם – עדשות חודשיות כתיבת תגובה

עדשות חודשיות נחשבות לאחד מסוגי העדשות הפופולאריים ביותר בארץ ובעולם, מאחר ומדובר על עדשות מגע שיוכלו לשמש אתכם למשך חודש שלם.

מדובר על עדשות מגע משתלמות במיוחד, מאחר והן יותר זולות מעדשות המגע היומיות ויכולות להתאים לכל מי שמסוגל לנקות ולתחזק אותן על בסיס יומיומי.

עדשות אלו מיועדות לשימוש במשך היום ולהסרה לפני השינה, על מנת לשמור על העיניים, למנוע עייפות ואדמומיות וכמובן להימנע מזיהומים והתפתחות של דלקות עיניים.

השימוש בעדשות מגע חודשיות מצריך שימוש בתמיסה מתאימה, שמאפשרת לנקות ולחטא אותן, לצורך שימוש עתידי. עדשות אלו נחשבות לעדשות בטוחות לשימוש וניתן למצוא אותן במגוון רחב של אורכי מוקד שונים וצילינדר.

עדשות חודשיות – שימוש נכון

בדומה לעדשות מגע אחרות, שאינן משמשות לשימוש חד פעמי, עדשות חודשיות מצריכות חיטוי, ניקוי והסרה לפני השינה.

מי שיירדם עם עדשות המגע עלול להזיק לעיניים שלו ולגרום להתפתחות של דלקת ומחלות עיניים חמורות יותר. לכן חשוב להקפיד על שימוש נכון ותקני, במטרה לשמור על העיניים שלכם ולהבטיח לעצמכם שימוש נוח וידידותי יותר.

חשוב לחטא את העדשות על בסיס יומיומי, על מנת למנוע את הצטברות החיידקים ולמנוע התפתחות של זיהום בתוך העין. מעבר לכך, חשוב לזרוק את העדשות לאחר 30 ימי שימוש, על מנת להימנע מזיהומים אפשריים, המצטברים על העדשות למרות החיטוי היומיומי.

כל הסיבות לרכוש עדשות חודשיות

עדשות מגע חודשיות נחשבות לעדשות מגע איכותיות ובריאות יחסית לעיניים, מאחר וקצב התחלופה שלהן סביר והן מאפשרות מעבר של חמצן לתוך העין.

בניגוד לעדשות מגע שנתיות, תוכלו להחליף את העדשות החודשיות אחת לחודש ובכך להקטין את הסיכון לפתח זיהום בתוך העין.

כמו כן, מדובר על עדשות מגע משתלמות במיוחד מבחינה פיננסית, דבר שמהווה חלק נכבד בפופולאריות שלהן. מדובר על עדשות רכות, המאפשרות מעבר של נוזלים וחמצן לתוך העין ובכך שומרות על סביבה לחה ותקינה.

כמו כן, התחלופה החודשית של העדשות מונעת הצטברות של משקעים שונים, העלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לעין.

בנוסף לכך, רוב האנשים אינם מתקשים לזכור להחליף את העדשות אחת לחודש, מאחר ומדובר על תקופת זמן סבירה ונוחה לזכירה, בניגוד לעדשות דו שבועיות או שנתיות.

לכן מי שמעוניין בעדשות מגע איכותיות, נוחות לשימוש ואטרקטיביות מבחינת המחיר, חייב לבחון את האופציה של עדשות מגע חודשיות.

אנו בחברת אייאופטיקס (iOptix) נשמח לספק לכם עדשות חודשיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מקפידים לעבוד עם המותגים המובילים והאיכותיים ביותר בתחום, על מנת להבטיח לכם את עדשות המגע האיכותיות והאמינות ביותר.

נשמח לסייע ולייעץ לכם בבחירת עדשות המגע המתאימות ביותר לצרכים שלכם, תוך כדי הקפדה על יחס אישי, שירות מקצועי וכמובן המחירים הנוחים והאטרקטיביים ביותר בשוק. לקבלת מידע נוסף ולביצוע הזמנה, צרו קשר!

כתבות, מדריכים ומידע בנוגע לעדשות מסויימות וכן תכנים שונים המופיעים באתר מכילים מידע כללי בלבד ואינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא או אופטומטריסט. כל מידע רפואי המופיע באתר iOptix משמש לידע כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. המידע באתר לא מותאם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם לכן חובה להקפיד להציג בפני האופטומטריסט ואנשי המקצוע כל שאלה, ספק או התלבטות בנוגע לשימוש בעדשות מגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

סגור

תפריט נגישות