חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו להזמין! חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו לפני שיגמר...
הכי משתלם – עדשות חודשיות

מהם כללי ההגיינה בעת שימוש בעדשות מגע? כתיבת תגובה

היום כמיליון איש בעולם משתמשים בעדשות מגע, מאחר ומדובר על אחד הפתרונות היעילים ביותר, עבור כל מי שאינו מעוניין להרכיב משקפיים.

יש לזכור כי עדשות המגע מאפשרות חופש מוחלט ואינן מצריכות להתעסק ללא הרף במשקפיים, העלולים להחליק, ליפול או לזוז בעת פעילות גופנית, או כל פעילות אחרת, הדורשת תזוזה.

עם זאת, יש לזכור כי ישנם כללי היגיינה ברורים, שיש להקפיד עליהם בעת השימוש בעדשות המגע. חוסר הקפדה על היגיינה עלול להוביל לזיהומים קשים ואף לנזקים בלתי הפיכים לעיניים, לכן יש לתת על כך את הדעת ולהימנע מזלזול בנושא.

כללי ההגיינה בעת שימוש בעדשות מגע – שימו לב!

אנשים רבים סובלים מזיהומי קרנית, כתוצאה מאי הקפדה על היגיינה מתאימה. יש לזכור כי מעבר לדלקות עיניים, העלולות לפגוע באיכות החיים ולמנוע את היכולת להרכיב עדשות למשך מספר ימים, מדובר על סיכונים הכוללים שריטות בקרנית, הפחתה בחדות הראייה ובמקרים חמורים, אף צורך בהשתלת קרנית.

לכן חשוב להקפיד על כללי ההגיינה המתאימים, במטרה לשמור על העיניים שלכם ולמנוע סיכונים מיותרים. אחד הכללים החשובים ביותר קובע כי יש לנקות את העדשות אך ורק עם חומר ניקוי ייעודי, המיועד עבור סוג העדשות שרכשתם.

חשוב להימנע מקניית תמיסות ניקוי אקראיות, שעלולות להיות פחות יעילות בהשמדת החיידקים השונים, הנוטים להתאסף על העדשות.

כמו כן, תמיסות ניקוי שאינן מתאימות עלולות להרוס את העדשות, מאחר וישנן תמיסות ייעודיות לכל סוגי העדשות השונים.

מעבר לכך, חשוב להרכיב את העדשות אך ורק לפרק הזמן המתאים להן, במטרה למנוע זיהומים.

מה חשוב לדעת לגבי שימוש תקין בעדשות?

אחד הנושאים החשובים ביותר הינו תדירות השימוש בעדשות. יש להרכיב עדשות אך ורק במשך היום, מאחר ורוב עדשות המגע אינן מיועדות להרכבה ארוכה, הכוללת את שנת הלילה.

אומנם ישנן עדשות מיוחדות המיועדות להרכבה בזמן שינה, אך מדובר על עדשות המסוגלות להעביר מספיק חמצן ואינן גורמות לנזק. כמו כן, יש לשים לב לתוקף תמיסת הניקוי, מאחר ואין להשתמש בתמיסה לאחר פג התוקף שלה, או לחילופין, לעשות שימוש חוזר באותה תמיסה, לאחר מילוי המחסנית.

כמובן שאסור בשום אופן לנקות את העדשות במים, מאחר והמים עלולים להכין זיהומים שונים, כגון אמבות. חשוב לנקות את הידיים עם סבון לפני הכנסת או הוצאת העדשות וכמובן להקפיד על ייבוש הידיים עם מגבת נקייה. יש להסיר את העדשות לפני רחצה או שחייה בבריכה או ים, על מנת למנוע זיהומים.

אנו בחברת iOptix נשמח לספק לכם מגוון רחב של עדשות המגע האיכותיות והמקצועיות ביותר. אנו עובדים עם הספקים הטובים ביותר ומקפידים לרכוש אך ורק מהמותגים המוכרים והאיכותיים ביותר בתחום. אנו באייאופטיקס דואגים תמיד לספק את השירות האמין והאדיב ביותר, תוך כדי הקפדה על מוצרים איכותיים ומחירים חסרי תקדים. צרו קשר!

כתבות, מדריכים ומידע בנוגע לעדשות מסויימות וכן תכנים שונים המופיעים באתר מכילים מידע כללי בלבד ואינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא או אופטומטריסט. כל מידע רפואי המופיע באתר iOptix משמש לידע כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. המידע באתר לא מותאם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם לכן חובה להקפיד להציג בפני האופטומטריסט ואנשי המקצוע כל שאלה, ספק או התלבטות בנוגע לשימוש בעדשות מגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

סגור

תפריט נגישות