חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו להזמין! חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו לפני שיגמר...
עדשות מגע לקרטוקונוס

למי מתאימות עדשות שבועיות? כתיבת תגובה

אנשים רבים בוחרים ליהנות מהיתרונות של עדשות שבועיות, המספקות נוחות שימוש מקסימלית לצד מחיר נוח.

כ- 55% ממרכיבי העדשות יעדיפו להשתמש בעדשות שבועיות, על פני סוגי עדשות אחרים.

יש לזכור כי עדשות שבועיות מצמצמות משמעותית את הסיכון להתפתחות של חיידקים וזיהומים שונים, העלולים לחדור לתוך העין ולגרום לדלקות עיניים. לכן הן נחשבות לבטוחות יותר לשימוש מאשר עדשות חודשיות או שנתיות.

כמובן שעל מנת לשמור על בריאות העיניים יש להקפיד על היגיינה ולא לשכוח לשטוף את הידיים עם מים וסבון לפני המגע בעיניים ובעדשות.

בנוסף, יש להקפיד על העברת העדשות לתמיסת חיטוי ייעודית ולהימנע ממחזור התמיסה או משימוש בעדשות מעבר לשבוע ימים.

עדשות שבועיות – כל היתרונות

היום רוב העדשות השבועיות מתאפיינות בעבירות חמצן טובה, לכן השימוש בהן יהיה לרוב נוח ולא מורגש. מעבר לכך, כדאי לציין כי עדשות אלו מספקות את השילוב המושלם בין שמירה על בריאות העיניים לבין הימנעות מהוצאות מיותרות.

בעוד שעדשות המגע היומיות נחשבות לבטיחותיות ביותר עבור העיניים שלכם, המחיר שלהן יהיה תמיד גבוה יותר.

לעומת זאת, עדשות שבועיות מגיעות במחיר נוח ואטרקטיבי, לכן הן יכולות להתאים לכל מי שמעוניין לשמור על העיניים שלו, ליהנות מעדשות נוחות ולא מורגשות וכמובן לחסוך בהוצאות מיותרות.

מדובר על מוצר ארוך טווח יחסית, שיכול להתאים לכל מי שמעוניין לגוון בין הרכבת משקפיים לבין הרכבת עדשות.

עדשות שבועיות - למי זה מתאים?

מה כדאי לדעת לגבי עדשות שבועיות?

עדשות שבועיות מיועדות לשימוש במשך שבעה ימים בלבד מהשימוש הראשוני, לכן גם אם השתמשתם בעדשות פעם אחת בלבד, יש להשליך אותן לפח בתום השבוע.

חשוב לא לנסות להשתמש בהן מעבר לתקופה של שבוע וכמובן לא להשתמש בעדשות פגות תוקף, מאחר והדבר מגביר משמעותית את הסיכון להתפתחות של זיהומים, דלקות עיניים ואף פגיעה בראיה.

כמו כן, יש לזכור לחטא את העדשות באמצעות תמיסה בלבד ולהימנע מלשטוף אותן במי ברז, מאחר והמים עלולים להכיל חיידקים שונים, שעלולים להידבק לעדשה ולחדור לתוך העין.

כמו כן, יש להקפיד לאוורר את המחסנית כשהיא ריקה ולחטא אותה לפני שמכניסים לתוכה את העדשות.

טיפים למרכיבי עדשות שבועיות

כל מי שעובד מול מסך המחשב חייב מידי פעם לעשות הפסקה ולהסתכל למרחק, על מנת לשחרר את שרירי העיניים. כמו כן, יש להקפיד למצמץ לעיתים תכופות יחסית, על מנת למנוע יובש.

הדבר יתרום לתחושה הנוחה של העדשה בתוך העין וימנע אדמומיות ועייפות של העיניים, העלולים למנוע מכם להשתמש בעדשות למשך מספר ימים.

אנו בחברת אייאופטיקס (iOptix) נשמח לספק לכם עדשות שבועיות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מקפידים לעבוד עם הספקים הטובים ביותר בשוק על מנת להבטיח לכם את המוצרים האיכותיים והאמינים ביותר.

אצלנו תוכלו ליהנות משירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר, לצד מחירים אטרקטיביים. למידע נוסף ולביצוע הזמנות, צרו קשר!

כתבות, מדריכים ומידע בנוגע לעדשות מסויימות וכן תכנים שונים המופיעים באתר מכילים מידע כללי בלבד ואינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא או אופטומטריסט. כל מידע רפואי המופיע באתר iOptix משמש לידע כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. המידע באתר לא מותאם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם לכן חובה להקפיד להציג בפני האופטומטריסט ואנשי המקצוע כל שאלה, ספק או התלבטות בנוגע לשימוש בעדשות מגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

סגור

תפריט נגישות