חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו להזמין! חגיגת מבצעים עד 30% הנחה! מהרו לפני שיגמר...

המדריך המלא לבחירת עדשות מגע ושימוש נכון כתיבת תגובה

ההמלצה הכללית היא לגשת לאופטומטריסט, על מנת להתאים את סוג העדשות האידיאלי ביותר לעיניים שלכם ולסגנון החיים שלכם. למשל, עדשות חד פעמיות אומנם נחשבות ליקרות יותר, מאשר עדשות רב פעמיות, אך מדובר על מוצר נוח יותר לשימוש.

כאשר מדובר על אנשים עסוקים, ילדים ובני נוער, ההמלצה הכללית היא להשתמש בעדשות חד פעמיות, במקום להתעסק עם חיטוי ותחזוקה של עדשות רב פעמיות. יש לזכור כי העיניים שלכם רגישות ונוטות לפתח זיהומים ודלקות, במידה ואינכם מקפידים על היגיינה מספקת.

לכן עדשות חד פעמיות יסייעו לכם במשימה ויחסכו את כל הצורך להתעסק עם תמיסת חיטוי ותחלופה תקופתית של העדשות.

תוכלו להסיר את העדשות היומיות בסיום השימוש ולזרוק אותן לפח, ובכך להקטין את הסיכון לזיהומי עיניים ודלקות.

שימוש נכון בעדשות מגע – טיפים למתחילים

חשוב להקפיד על שימוש נכון בעדשות מגע, מאחר ושימוש לקוי עלול להוביל להתפתחות של מחלות עיניים שונות. לכן יש להקפיד תמיד על שטיפה יסודית של הידיים עם מים וסבון וכמובן ייבוש איכותי של הידיים, לפני המגע בעדשות המגע או בעיניים עצמן.

מעבר לכך, יש להקפיד על שימוש המותאם להוראות היצרן, כלומר עדשות שבועיות יש להחליף בזמן ולא לנסות למשוך עוד כמה ימים, מאחר והדבר עלול לעלות לכם בזיהום עיניים.

כמו כן, יש להקפיד על הסרת העדשות לפני השינה, מאחר ורוב העדשות אינן מיועדות לשימוש ממושך כל כך. במידה ומדובר על עדשות רב פעמיות חשוב לחטא אותן בצורה מקצועית ולהימנע ממחזור תמיסת החיטוי.

כמובן שחשוב להסיר את העדשות במידה ואתם חווים גירוי או שהעיניים נראות אדומות, במטרה לאפשר לעיניים שלכם לנוח.

במידת הצורך, יש לפנות לרופא העיניים או לאופטומטריסט לצורך החלפת סוג העדשות.

מה חשוב לדעת לגבי בחירת עדשות מגע?

מומלץ להתייעץ עם אופטומטריסט לגבי סוג העדשות המתאים לכם, בהתאם לסגנון החיים שלכם.

מי שיכול להקפיד על היגיינה, יוכל ליהנות מעדשות רב פעמיות, בעוד שמי שיתקשה בכך, יצטרך להשתמש בעדשות יומיות.

כמו כן, חשוב לזכור כי עדשות המגע יכולות להיות עשויות מחומרים שונים, כולל הידרוג’ל, סיליקון או חומרים קשיחים יותר.

חלק מהעדשות נחשבות לנושמות יותר מאחרות, בעוד שאחרות נחשבות לנוחות יותר לשימוש.

למשל, עדשות סיליקון הידרוג’ל נחשבות לנושמות יותר והן יתאימו יותר לאנשים הסובלים מיובש בעיניים, או אנשים שמרכיבים עדשות ברוב שעות היום.

אנו בחברת אייאופטיקס (iOptix) נשמח לסייע לכם בבחירת עדשות המגע האידיאליות ביותר לצרכים שלכם. אנו מתמחים בתחום ומקפידים לעבוד עם הספקים הטובים ביותר, במטרה להבטיח לכם את המוצר האיכותי והאמין ביותר.

אצלנו תקבלו יחס אישי, בדיקה מקיפה של המוצר לפני המשלוח וכמובן אריזה מוגנת, שנועדה לשמור על העדשות שלכם בזמן ההובלה. המחירים שלנו נוחים ואטרקטיביים ואנו מתחייבים לשירות הלקוחות הטוב ביותר בארץ. צרו קשר!

כתבות, מדריכים ומידע בנוגע לעדשות מסויימות וכן תכנים שונים המופיעים באתר מכילים מידע כללי בלבד ואינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא או אופטומטריסט. כל מידע רפואי המופיע באתר iOptix משמש לידע כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. המידע באתר לא מותאם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם לכן חובה להקפיד להציג בפני האופטומטריסט ואנשי המקצוע כל שאלה, ספק או התלבטות בנוגע לשימוש בעדשות מגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

סגור

תפריט נגישות